משבר הקורונה חידד עבור רבים מאיתנו את הצורך להתחיל להתנהל כלכלית נכון, אבל בפועל מעולם לא למדנו את העולם הזה בצורה מסודרת. אנחנו מזמינים אתכם/ן למסע להתנהלות כלכלית נכונה במטרה לקחת אחריות על העתיד הכלכלי שלכם/ן.

מעל 50 שיעורים פיננסים במחיר מעולה!
המרצה: תומר ורון< לחץ כדי ללמוד עוד על המרצה
  • בעל תואר שני במימון ובנקאות מטעם האוניברסיטה העברית.
  • בעבר שימש ככתב הכלכלי של גלי צה"ל וככתב הבנקים של עיתון כלכליסט
  • מתגורר בגבעתיים עם אשתו
  • בשעות הפנאי אוהב לראות משחקי כדורסל ובעיקר משחקים של הפועל ירושלים, הקבוצה אותה הוא אוהד
  • המאכל האהוב עליו הוא חומוס

לשעבר ראש דסק הכלכלה בגלי צה"ל וכתב הבנקים של עיתון כלכליסט. בעל תואר שני במימון ובנקאות מטעם האוניברסיטה העברית, מתכנן פיננסי ובעל רישיון פנסיוני. משמש כיועץ משכנתאות ומעביר קורסים, הרצאות וסדנאות בנושאים פיננסים.

צפו בתומר המרצה מספר על הקורס

קורס מחיר הכסף:

תמיד אפשר להגיד שאנחנו לא מבינים בפיננסיים, אבל המציאות מראה לנו שבסופו של דבר – כולנו צריכים להתמודד עם בנקים, ביטוחים, פנסיות ומשכנתאות. האמת שגם בלי משברים מטורפים, אין לנו את הפריווילגיה לא להבין. עולם הכספים פוגש אותנו בכל כך הרבה מקומות וצמתים במהלך החיים.

קבלו את הכלים הנכונים:

כשאין לנו את הידע הדרוש אנחנו עסוקים בפעולות שכל מטרתן היא לחסוך מעט בדברים הקטנים. זה חשוב אבל הגיע הזמן לגעת בבסיס של ניהול הכסף, כי בין אם תהיה עוד קורונה או משבר אחר – אנחנו צריכים להגיע אליו חזקים וערוכים יותר.

התחילו בצעדים לטווח הארוך כבר היום:

לא נדרש שום ידע קודם – הקורס רלוונטי לכולם.

מהשיעור הראשון תבינו שממש אין סיבה לעבוד ולהיות במינוס, לקבל פחות כסף בפנסיה שלנו ולשלם אלפי שקלים מיותרים בריביות, דמי ניהול או ביטוחים. העולם הזה לא חייב להיות כל כך מסובך ומאיים כמו שהוא נראה לנו ובקורס נלמד שעם כמה פעולות פשוטות אפשר לעשות שינוי כלכלי בחיים.

מספר מפגשים:
5 שיעורים - כל מפגש כולל סרטוני הדרכה רבים
עלות הקורס:

מחיר רגיל: 648 ₪
מחיר מיוחד לחברי מועדון: 450 ש"ח

שששש.... לא לגלות לאף אחד:
הטבה מוגבלת בזמן למחזיקי כרטיס TAU וכרטיס UNIQ !

*מרגע הרכישה כל התכנים יהיו זמינים למשך שנה כדי שתוכלו לחזור על החומר במידת הצורך, להמשיך ללמוד וליישם בחייכם את הכלים שתרכשו. 

הטבות:
הטבה מוגבלת בזמן למחזיקי כרטיס TAU וכרטיס UNIQ !
מתעניינים בקורס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם! *- שדות חובה.