בינה מלאכותית – פרקטיקה אקדמאית

תקופת הלימודים באוניברסיטה מציגה בפנינו אתגרים רבים: לו"ז עמוס, קריאת מאמרים וסיכומים, מבחנים ועבודות… ובסופה האתגר של השתלבות בשוק העבודה.

למזלנו אנחנו חיים בתקופה מדהימה של חידושים ופיתוחים טכנולוגיים, ובראשם כמובן הבינה המלאכותית. טכנולוגיות AI הן העתיד של כולנו, זה כבר ברור, אז למה שלא נשתמש בהן גם במהלך הלימודים?

בסדנה תכירו ותלמדו איך להשתמש במגוון כלי AI שונים, ותלמדו איך לרתום את הטכנולוגיה הזאת לצורך הצלחה בלימודים, תכנון נכון ואפקטיבי של הזמן שלכם, ואיך להגיע מוכנים יותר ליום שאחרי התואר.

בין הנושאים בסדנה:

  • מפגש 1: צ'אט בוטים, קריאת מאמרים חכמה, סיוע בכתיבה אקדמאית, למידה עצמית והכנה למבחנים.
  • מפגש 2: יסודות בינה מלאכותית וכלי AI הנפוצים, תמלול וסיכום הרצאות, ניהול זמנים ובניית לו"ז.
  • מפגש 3: הכן את עצמך לעולם העבודה של מחר; שימוש ב-AI לכתיבת קורות חיים והתאמה למשרה הנחשקת.

ניתן להירשם למפגש בודד, או לכל שלושת המפגשים במחיר מוזל ומשתלם במיוחד.

סדנה פרקטית ומקצועית במחיר מיוחד!

הסדנה תועבר ע"י:

גיא אבו: מנהל פרויקטים ומעבדות בחברת אינטל מעל 18 שנים.

במהלך השנים, הקדשתי את עצמי ליזמות, פיתוח חברות וסטארטאפים, והפיכת רעיונות חדשניים למוצרים מוגמרים. אהבתי הגדולה לתחום היא התייעלות ומקצועיות. כל הדרך, מהתחלת הרעיון ועד ליישומו המעשי, היא המסע שאני חי ונושם. בשנים האחרונות התמקדתי במיוחד בהובלת קבוצות חדשנות בתחום הבינה המלאכותית ויצירת מדיה. העברתי סדנאות רבות ליזמים ומנהלים, והפקתי תובנות ייחודיות על כיצד טכנולוגיה יכולה לשנות את עולמנו. אני מאמין שהעולם משתנה במהירות, וחשוב להיות חלק מהשינוי הזה – ללמוד אותו, להבין אותו, והכי חשוב – לדעת לתעל אותו לטובתנו.

גל אפרתי: מנהלת פרויקטים בתחום השיווק הדיגיטלי, עם דגש על חדשנות וטכנולוגיה. מתמחה בבניית אתרים, פיתוח מערכות אוטומציה עסקיות, וביצוע מבצעי שיווק דיגיטלי מתקדמים.

בשנה האחרונה, נפתחה בפני ההזדמנות לחקור ולהשתמש בבינה מלאכותית בעבודתי, מה שהוביל לשילוב מודלים שונים של שפה ובינה מלאכותית גנרטיבית לצורך יצירת תוכן שיווקי וגרפיקה, כמו גם להתייעלות לחיסכון משמעותי בזמן (מה שמשאיר לי הרבה יותר פנאי לעסוק גם בפרוייקטים פרטיים). במסגרת פעילותי המקצועית, אני משלבת טכנולוגיות אלו לא רק בעבודתי, אלא גם בפרויקטים אישיים. לדוגמה, לאחרונה, השתתפתי והצגתי את עבודותי בתערוכה בינלאומית שהציגה אומנות שנוצרה באמצעות בינה מלאכותית. מרגש במיוחד הוא הפרויקט 'חמ"ל לילדים', שבו אני מעורבת. במסגרתו, אנחנו משתמשים בבינה מלאכותית גנרטיבית ליצירת כל הגרפיקה לאתר ולפוסטים ברשתות החברתיות. זוהי דוגמא מצוינת לשימוש חדשני ומשמעותי בבינה מלאכותית ליצירת חוויות ויזואליות לקידום יעדים חברתיים.

מספר מפגשים:
3
אורך כל מפגש:
שעתיים
עלות הקורס:

מחיר רגיל לסדנה מלאה: 225 ש"ח

מחיר לסטודנט/ית בת"א המשלמים דמי רווחה: 175 ש"ח

מחיר רגיל למפגש בודד: 129 ש"ח

מחיר לסטודנט/ית בת"א המשלמים דמי רווחה: 99 ש"ח

המחזור הקרוב:
25.3, ימי ב', 17:30-19:30, בזום
הלוז המלא כאן

25.3.24, יום ב', 17:30-19:30

1.4.24, יום ב', 17:30-19:30

8.4.24, יום ב', 17:30-19:30

מתעניינים בקורס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם! *- שדות חובה.