כל אחד יכול לחסוך. כל אחת יכולה השקיע. כל אחד יכול לקנות דירה. כל אחד חייב את זה לעצמו. גם בשנת 2023!

אז קראת את ספר ההשקעות הכי טוב. האזנת לפודקאסט הכי טוב בנושא. מעולה! אבל מה עושים מחר בבוקר? האם את/ה יודע מה לעשות כדי ללכת בנתיב המוביל לחופש כלכלי? מהו מירוץ העכברים ואיך יוצאים מזה?

[עוד לא קראת את הספר או האזנת לפודקאסט? יופי. זו הזדמנות להתחיל לבנות יסודות חזקים]

יש כאן הבטחה גדולה. הבטחה לשנות את הדרך שבה אנחנו מסתכלים על העולם הפיננסי. להבין אותו ולהאמין שבעזרת סדרה פשוטה של צעדים קטנים, אפשר להגיע למרחקים גדולים. בקורס נפרק את האתגרים הפיננסים שכל פרט או משק בית חווים. נלמד מה צריך לעשות ואיך להוציא את המקסימום מהאפשרויות. זהו קורס פרקטי. שיטה שעובדת!

הכוח של הקורס הוא בכך שהוא מהווה סביבה תומכת ומעודדת לצורת מחשבה ועשייה פעילה. עשייה שלעיתים נתקלת בהתנגדות דווקא מצד הסביבה הקרובה. הידע מוביל לעשיה.

כל מה שאני מלמד אני עושה בעצמי.

המרצים הטובים ביותר, במחירים הטובים ביותר!
המרצה: ארנון גולני< לחץ כדי ללמוד עוד על המרצה

ארנון גולני (M.Sc), מעביר קורסים וסדנאות בנושאים פיננסים ומומחה בכלכלת משפחה. ארנון הינו מרצה בכיר, מנהל את תיק ההשקעות המשפחתי, מורה למתמטיקה, משקיע, מתכנן עירוני ומתכנן תחבורה בהכשרתו. לארנון ניסיון של למעלה מחמש עשרה שנים בהשקעות בנדל”ן, משכנתא, והשקעות בניירות ערך, כולל ניסיון שצבר בחברה המובילה בארץ בתחום ניהול אשראי וסיכונים. הקורס השכלה פיננסית מעשית נולד לאחר שנים של לימודים אינטנסיביים בתחומי ההשקעות בשוק ההון בניירות ערך ובנדל"ן. ארנון ליווה עשרות משפחות בישראל להצלחה כלכלית, ולימד מאות תלמידים להשקיע בחוכמה.

מטרת הקורס:

בניית ארגז כלים מעשי שישמש אותך מהצעד הראשון בדרך אל הביטחון הכלכלי ואפילו אל החופש הכלכלי. גם מי שיש לו דירה יגלה דברים חדשים.

מספר מפגשים:
5
אורך כל מפגש:
3
עלות הקורס:

מחיר רגיל: 1000 ש"ח

מחיר לסטודנט/ית בת"א המשלמים דמי רווחה: 850 ש"ח

מתעניינים בקורס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם! *- שדות חובה.