מרצה: 
איל שרמן

קורס ההכנה המקצועי ביותר למתא"ם - מגיע לאוניברסיטת תל אביב!

בקיץ הקרוב ייערך קורס הכנה ייחודי לקראת בחינת המתא"ם, כחלק משיתוף פעולה ייחודי של אקסטרה סטודנט עם אופק מתא"ם

סטודנטים יקרים,

אנחנו שמחים מאוד להודיע על שיתוף פעולה עם חברת אופק מתא"ם, שבו נציע בקיץ הקרוב את הקורס הטוב ביותר בארץ במחירים הטובים ביותר!

 

קורס ההכנה של 'אקסטרה' – 'אופק' ייערך לראשונה בקמפוס אוניברסיטת תל אביב, והוא כולל את כל המפגשים, הסימולציות, הסדנאות אישיות, והמאפיינים הייחודיים שהקורס הרגיל מציע. הקורס ישלב כיתות לימוד קטנות, התאמות מקצועיות, ועלויות מיוחדות לסטודנטים שלנו.

הקורס ייפתח בסוף חודש יולי, ויימשך עד לסמוך לבחינה שתיערך באוקטובר.

ההחלטה לבחור באופק כקורס ההכנה שייערך בקמפוס מבוססת על שיקולים מקצועיים ואקדמיים, ועל שביעות הרצון הגבוהה שהביעו הסטודנטים שלמדו בקורס אופק מהמדריכים, מהיחס האישי, מהתכנים ומרמת המוכנות שחשו לקראת המבחן. על פי נתונים שפרסם המרכז הארצי, תלמידי אופק מקבלים במתא"ם ציונים גבוהים יותר משאר הסטודנטים בפער ניכר (של כ-12 נקודות).

קורס אופק מציע כלים מקצועיים ייחודיים ללימוד למתא"ם, רמה מקצועית בלתי מתפשרת, וגישה יוצאת דופן לסטודנט. מסלולי הקורס כוללים מספר רב של מפגשים, שיעורים וסימולציות. חומרי הלימוד של הקורס מעודכנים מדי שנה, ומדגישים את האתגרים שהציגה הבחינה במועדים האחרונים.

מכל הסיבות הללו החלטנו לבחור באופק לשיתוף הפעולה ונשמח מאוד להציע לכם את הקורס בשנה הקרובה!

מידע נוסף על הבחינה ועל הקורס ניתן למצוא גם בחוברת מידע לקראת מתא"ם 2016 (לחצו כאן).

מסלולים ועלויות

בחינת המתא"ם הקרובה תתקיים ב- 04.10.18 והקורס צפוי להתחיל ב-17.07.2018 .

אנו מציעים לכם שני מסלולי לימוד:

מסלול אופק 21- מסלול בן 21 מפגשים הכולל את כל שיעורי הקורס הפרונטאליים בנושאי סטטיסטיקה ושיטות מחקר, שיעורים להתמודדות עם טקסטים מחקריים וקליניים, סדנאות סטטיסטיקה להעמקת הידע הנלמד וסימולציות מתא"ם מלאות בתנאים אמיתיים.
 

מסלול אופק 24- המסלול המורחב של אופק, בן 24 מפגשים. המסלול כולל בנוסף לכל המפגשים של מסלול אופק 21 גם – שתי סדנאות טקסטים אישיות "אחד על אחד" עם מדריך טקסטים אישי, וסדנה נוספת בנושא תחקור טקסטים המשלבת כלים חדשניים.
 

הרשמת אביב מיוחדת לחברי אגודה – עד לתאריך ה-1.4
 

צוות הקורס

צוות הקורס כולל את מדריכי מתא"ם המנוסים והמבוקשים בארץ, מתרגלים מצטיינים, ובעלי אוריינטציה והיכרות עם תכנית הלימודים בחוג לפסיכולוגיה באוניברסיטת תל אביב– איל שרמן, ליאור בין, וגל בליי.

את הכיתה הראשונה בקורס, ידריך איל שרמן, בוגר תואר ראשון בפסיכולוגיה וביולוגיה ומאסטרנט לפסיכולוגיה קלינית באוניברסיטת תל אביב. איל הוא מתרגל בקורס ניתוח שונות ויישומי מחשב באוניברסיטת תל אביב, בעל רקע עשיר של הדרכת מתא"ם, פסיכומטרי ו-SAT, וליווה סטודנטים רבים מהאוניברסיטה לבחינה.

הכיתה של איל שרמן תתקיים בימי ב'+ה'/א'+ד' בבוקר בין השעות 09:30-13:30.

מספר המקומות בכיתה מוגבל. חשוב לנו שתשבו בנוח, ותרגישו בנוח.

 

לפרטים נוספים

לפרטים נוספים ניתן לפנות אלינו באקסטרה סטודנט: 03-6225333

למידע על הקורס ולהרשמה

למידע נוסף על הקורס ולהרשמה ניתן לפנות לאופק מתאם:

 אתר אופק (לחץ כאן), בטלפון 077-530-3383, או במייל info@ofek-mitam.com