ליבת הפעילות של 'XTRA סטודנט' היא יחידת קורסי העזר המציעה סיוע אקדמי ברמה הגבוהה ביותר לאורך התואר. בכל שנה מציע המרכז  למעלה מ- 450 קורסי עזר ומרתונים הנפתחים בהתאם לדרישות הסטודנטים. הקורסים מועברים על ידי מורים איכותיים שנבחרו בקפידה, בעלי ניסיון של מספר שנים בהוראה. יחידת קורסי העזר פועלת על מנת לסייע לרווחת הסטודנטים תוך הקפדה על מחירים נמוכים. מתוך כך, קורסים נפתחים אך ורק אם מתממש מספר מינימלי של נרשמים, מספר המשתנה מקורס לקורס בהתאם לתנאים.

איך תוכלו לדעת אם נפתח קורס במקצוע שאתם מחפשים?

קורסי עזר נפתחים לאורך הסמסטר עבור סטודנטים בפקולטות השונות: פסיכולוגיה ומדעי החברה, ניהול וחשבונאות, כלכלה, הנדסה, מדעים מדויקים, מדעי החיים, אדריכלות ותארים מתקדמים.
באתר תוכלו לראות את כל הקורסים הקיימים, מועדי המפגשים, מחירים ועוד... פשוט לחצו על כפתור "לרישום מהיר" המופיע בצד שמאל או עברו להרשמה מהירה בעמוד הבית.

לנוחיותכם, בפתיחה של כל קבוצת עזר אנו מוציאים פרסום במייל ובהודעת SMS לכל הסטודנטים הרשומים לאותו קורס באוניברסיטה, כך שתוכלו תמיד להישאר מעודכנים. על מנת לשמור על רמת הוראה גבוהה וקורסים איכותיים אנו מקפידים על קבוצות לימוד קטנות. הרישום לקורסי העזר הם על בסיס מקום פנוי ולפי עיקרון "כל הקודם זוכה".

הרשמה לקורסים

ניתן להירשם בקלות לקורסי העזר באמצעות כרטיס אשראי באתר האינטרנט או בטלפון (הרשמה טלפונית כרוכה בתשלום נוסף של 5 ש"ח)

סטודנטים המעוניינים לשלם במזומן, יוכלו לעשות זאת בדלפק אגודת הסטודנטים בבניין מיטשל.

לכל שאלה ניתן לפנות למשרדי אקסטרה סטודנט טלפונית במס' 03-6406610.

למעבר להרשמה מהירה לקורסים

תקנון תחרות קורסי עזר נובמבר 2015

אגודת הסטודנטים, כמי שתומכת בעידוד הסטודנטים לשרת במילואים, וכמי שמחוייבת לא רק לעודד אלא גם לתמוך בפועל- מעוניינת להציע סל הטבות אקדמי משמעותי שיקל על הסטודנטים בהשלמת החומר ובלמידה למבחנים. 
 

מהי ההטבה לה אני זכאי?

זכאות להנחות תחושב בהתאם למספר ימי המילואים שביצע הסטודנט במהלך תקופת הלימודים באותו סמסטר בו נלמד קורס העזר (לא כולל תקופת הבחינות של אותו סמסטר).
הרשם ל-קורסי עזר