פרויקט התמחויות

רשימת מתעניינים - פרוייקט ההתמחויות

מטרת הפרויקט היא להעניק לסטודנטים של אוניברסיטת תל אביב יתרון בהשתלבות בשוק העבודה. ההתמחות תקנה לסטודנט היכרות מעמיקה עם שוק העבודה, נסיון מעשי במקצוע רלוונטי ותסייע לו ביצירת קשרים ונטוורקינג בארגונים גדולים.

 
**קבוצת המתמחים לשנת תשע"ו פתוחה למתעניינים**
לבירורים ושאלות ניתן לפנות אלינו ב-intern@student.co.il
 
 
 
אם גם אתם עומדים לסיים את התואר וההחלטה לאן לפנות קשה לכם, אם גם אתם לא יודעים איך לסלול לעצמכם דרך בשוק העבודה, תדעו שרק עליכם חשבנו כשיצרנו את תוכנית ההתמחויות של אגודת הסטודנטים ו'הדבר הבא'.

איך אנחנו עושים את זה? על ידי שילוב סטודנטים צעירים ומוכשרים בארגונים, כמתמחים שבאים ללמוד ולתרום. תפקידי ההתמחות תואמים את תחומי הלימוד של הסטודנטים ובכך מעשירים אותם בקשרים וכישורים רלוונטיים.

מה אתם מרוויחים? ההתמחות מאפשרת לכם להשתלב, כבר במהלך הלימודים, בתפקידים המתאימים לתחום לימודיכם ולאופק התעסוקתי שלכם, לצבור נסיון תעסוקתי ולרכוש יתרון יחסי חשוב בעולם העבודה. משתתפי הפרויקט זוכים לתמיכה גם בתוך הארגון ע"י ליווי אישי וגם במסגרת קבוצתית שתכלול סדנאות לרכישת מיומנויות לעולם העבודה וייעוץ תעסוקתי במהלך כל ההתמחות.
 

היקף התכנית:

100 שעות התמחות בארגון (כ-6 שעות שבועיות).

קורס קבוצתי של 10 מפגשים ויומיים מרוכזים נוספים במהלך השנה.

פגישת יעוץ אישית לקראת סיום הלימודים. 

קהל היעד:

סטודנטים בשנה האחרונה לתואר בשנת הלימודים תשע"ו, מכלל הפקולטות באוניברסיטת תל אביב.

* עלות התכנית: 250 ש"ח

** הקבלה לתוכנית כפופה לשיקול דעת הארגון והתאמה לקריטריונים הנדרשים וכן בכפוף לתנאי "XTRAסטודנט" וארגון הדבר הבא, על בסיס מקום פנוי ועמידה בתנאי התוכנית. 
*** פרטים נוספים אודות הפרויקט ימסרו למתעניינים בהמשך.
 

לפרטים ושאלות נוספות-  intern@student.co.il

 

חלק מהחברות המשתתפות:

 

**קבוצת המתמחים לשנת תשע"ו פתוחה למתעניינים**
לבירורים ושאלות ניתן לפנות אלינו ב-intern@student.co.il

 

כתבו על הפרוייקט:

ט.ל.ח