03-6225333פייסבוק אקסטרה סטודנט 

מרצה: 
אוי קופרדשמיט ויעקב דניאל

הנחיית קבוצות

קורס מקיף לפיתוח יכולות והקניית מיומנויות הנחייה.
 

בואו לקבל ארגז כלים שלם, מעשי ומגוון, אשר יאפשר לכם להנחות ולהעביר מסרים בדרך אותנטית על בסיס אישיות ייחודית, והובלת תהליכים משמעותיים עם קבוצות.  במסגרת תכני הקורס נלמד על שפת גוף ושיפור יכולת ההבעה הגופנית, שימוש בקול ותקשורת עם הקהל בצורה ספונטנית, התאמה לקהל יעד, השפעה על עמדות ותפיסות, שאילות שאלות, הקשבה, שימוש במצגות, משחקים ועוד....

 

מנחת הקורס

אוי קופרשמידט בוגרת תואר שני בחינוך והנחיית קבוצות באוניברסיטת ת"א;  מוסמכת גישור ע"י אוניברסיטת ת"א;  סיימה לימודי טיפול ואמון משפחתי בת.ל.מ; בוגרת קורס טיפול בטראומה במרכז לטיפול גוף נפש; מכשירה מנחים באוניברסיטה הפתוחה מזה כ-15 שנה; מנחה קבוצות מנהלים מזה כ-20 שנה במגוון אירגונים, כגון: האוני' הפתוחה, בנק הפועלים, קודאק, קרלסברג, קופ"ח מכבי, משטרת ישראל, חיל האוויר ועוד.

מידע כללי

24 מפגשים

הקורס יכלול גם הרצאות אורח.

מספר המקומות במפגש מוגבל מראש; הרישום מתבצע בשיטת 'כל הקודם זוכה', ובשום מקרה לא יבוצע רישום למפגש לאחר שהקבוצה התמלאה

עלות הקורס

מחיר הקורס: 4,250 ₪

מחיר סטודנט: 3,250 ₪

 

 

דרכי הרשמה

ההרשמה מתבצעת רק באמצעות העברת אמצעי תשלום עבור הקורס. החיוב מתבצע מיידית במעמד העברת אמצעי התשלום. ניתן לשלם באחת מהדרכים הבאות:

אינטרנט (באשראי בלבד, 24 שעות ביממה) – יש ללחוץ על "פרטים והרשמה" ולהזין פרטי כרטיס אשראי. מערכת החיוב מאובטחת ופרטי האשראי שלכם לא נשמרים ונמחקים מיד עם ביצוע החיוב.

טלפון 03-6225333 (באשראי בלבד, שעות המענה לקהל: א'-ה' 9:00-18:30)

דלפק הקבלה (באשראי או מזומן בלבד, א'-ה' 9:00-19:00, ו' 9:00-12:30) – הדלפק ממוקם בבניין מיטשל באוניברסיטת ת"א.

נהלי ביטול

מעבר למועד הקבוע בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע"א 2010 לביטול רישום (14 ימים), אצלנו ניתן לבטל את הרישום לחוגים ולקורסי העזר בתוך 17 (שבעה עשר) ימים מיום ביצוע ההרשמה והתשלום ובלבד שהביטול יעשה 7 ימים שאינם ימי מנוחה לפחות, קודם למועד תחילת החוג/קורס העזר. .דמי הביטול הם בשיעור של 5% ממחיר החוג/הקורס או 100 ₪ לפי הנמוך מביניהם וכן 2.5% נוספים עמלת סליקה שינוכו מהכספים שנגבו. ניכוי עמלת הסליקה תתבצע רק אם העסקה נעשתה בכרטיס אשראי.

 

אגודת הסטודנטים, אוניברסיטת ת"א

מרכז הקורסים "Xtra-סטודנט"

Xtra@student.co.il

03-6225333

שעות המענה לקהל: א'-ה' 9:00-18:00