03-6225333פייסבוק אקסטרה סטודנט 

רישיונות הרשות לני"ע ומשרד האוצר

להרשמה לחץ כאן

תחומי ייעוץ ההשקעות, ניהול תיקים וייעוץ/שיווק פנסיוני הינם מהמקצועות הצומחים והמתפתחים כיום בישראל. המחזיק ברישיונות האלו נהנה מרישיונות יוקרתיים של מדינת ישראל, המאפשרים לו עיסוק בעולם הפיננסי ומקנים לו יתרון בהשתלבות בעבודה במסגרת בנקים, בתי השקעות, חברות ביטוח וגופים פיננסים מוסדיים. המעוניין לקבל רישיון יועץ השקעות / מנהל תיקים /יועץ או משווק פנסיוני, נדרש לעמוד בבחינות הרשות לני"ע או/ומשרד האוצר. משך המסלול נע בין כ -8 חודשים לשנה וחצי (בהתאם למסלול ולקצב התקדמותו של התלמיד).

קורס אתיקה ודיני ני"ע

קורס הכנה לבחינה "דיני ניירות ערך ואתיקה מקצועית" של הרשות לניירות ערך הנדרשת לקראת קבלת רישיון של יועץ השקעות, משווק השקעות, מנהל תיקים.
הקורס מועבר לקראת בחינות רשות ניירות ערך וכולל את כל הנושאים בהתאם לדרישות הרשות. הקורס הינו מכוון בחינה – ושם דגשים על נושאים החוזרים על עצמם בבחינות, וזאת לאור ניסיון רב שנים של האקדמיה לפיננסים. 

השיעורים מועברים ע"י עו"ד עופר יחיאלי ועו"ד שרון אורנשטיין בעלי ניסיון רב בהכנה לבחינות של הרשות ניירות ערך.

היקף הקורס: 10 מפגשים, 5 שעות אקדמיות.

קורס גמר פנסיוני

קורס הכנה לבחינה בגמר פנסיוני, בחינות הרישוי הנערכות על ידי המפקח על הביטוח והרשות לניירות ערך, בהתאם לתקנות הפיקוח על השירותים הפיננסיים. הבחינה בגמר פנסיוני הינה הבחינה האחרונה שיש לעבור על מנת קבל רשיון משווק פנסיוני.
הקורס מכוון בחינה ושם דגשים על נושאים שחוזרים על עצמם בבחינות. הקורס מיועד למעוניינים ברישיון לעסוק בשיווק או ייעוץ פנסיוני או ברישיון סוכן ביטוח.

הקורס מיועד למי שפטור או מי שעבר כבר בחינות היסוד: כלכלה, סטטיסטיקה ומימון, חשבונאות ויסודות הביטוח.

קורס יסודות הביטוח

קורס הכנה לבחינה ביסודות הביטוח של משרד האוצר הנדרשת לקראת קבלת רישיון של סוכן ביטוח, יועץ פנסיוני, משווק פנסיוני.

הקורס מועבר לקראת בחינות משרד האוצר וכולל את כל הנושאים בהתאם לדרישות המפקח על הביטוח. הקורס הינו מכוון בחינה – ושם דגשים על נושאים החוזרים על עצמם בבחינות, וזאת לאור ניסיון רב שנים של האקדמיה לפיננסים.

היקף הקורס: 12מפגשים, חד שבועיים כ 50 שעות אקדמיות. השיעורים מועברים ע"י אבי ברוק.

קורס מקצועית א'

קורס שיכין אותך בצורה המקיפה והמקצועית ביותר לבחינת הרשות לניירות ערך הנדרשת על פי חוק לשם קבלת רישיון עיסוק במקצועות יעוץ השקעות, שיווק השקעות, ניהול תיקי השקעות, סוכן ביטוח, ייעוץ פנסיוני ושיווק פנסיוני.

שוק ההון הוא המערכת הכלכלית שבה נמצאים כל החסכונות השונים שנוגעים לכמעט כל אחד מאתנו. בשביל להשתלב בשוק ההון מבחינה תעסוקתית, בין אם כיועצי השקעות ובין אם כאנשי ביטוח או ייעוץ/שיווק פנסיוני, יש צורך לעבור את המבחן של הרשות לניירות ערך – מקצועית א'.

קורס מקצועית א' מיועד לבעלי פטורים בבחינות היסוד כלכלה, סטטיסטיקה ומימון וחשבונאות, אתיקה /יסודות הביטוח. השיעורים מועברים ע"י מר ניסן סרויה ומר דמיטרי קוטקין, בעלי ניסיון רב בהכנה לבחינות של הרשות ניירות ערך, תוך שימוש בעזרי לימוד מתקדמים.